Vtipy o láske

čítaj tie najkrajšie vtipy o láske

Otec

Otec sa vracia z práce a vidí ako jeho deti sedia v pyžamách pred domom a hrajú sa v blate s prázdnymi škatuľkami od pizzy a číny, ktoré sú rozhádzané po celej záhrade. Vrátka na ulici sú otvorené dokorán, práve tak dvere od auta, vnútri leží pes čerstvo Vyváľenie v blate a nikde ani stopa po druhom psovi. Muž vošiel do domu a uvidel ešte väčší neporiadok:
Lampa prevrátená a behúň skrčený pri stene. Uprostred izby hlasno hrala televízia a jedáleň bola zahádzaná hračkami a rôznymi dielmi šatníka.
V kuchyni to nevyzeralo lepšie. V dreze stála hromada riadu, rádio hralo na plné kolo, zvyšky raňajok rozhádzané po stole, navrchu na obrúskoch leží mačka. Chladničky otvorená, psie žrádlo na podlahe, rozbitý pohár pod stolom au zadných dverí kôpka piesku.
Muž rýchlo vybehol schody, stúpajúc na ďalšie hračky a šliapal po oblečení. Ale nepozeral na to, len hľadal svoju manželku. Bál sa, že je chorá, alebo sa jej niečo vážneho stalo. Videl ako dverami kúpeľne presakuje voda. Nakukol tam a uvidel mokré uteráky na podlahe, rozliate mydlo v hromade špinavého prádla a medzi všetkým ďalšie rozhádzané hračky. Kilometre toaletného papiera sa vinuli medzi tým všetkým a zrkadlo a steny boli pomaľované zubnou pastou. Rýchlo sa otočil a ponáhľal sa do spálne, kde našiel svoju manželku, ležiacu v posteli a číta knihu. Pozrela sa na neho, usmiala sa a spýtala sa ho ako sa mal celý deň.
Pozrel sa na ňu nedôverčivo a spýtal sa: „Čo sa tu dnes stalo?“

Usmiala sa znovu a odpovedala: „Pamätáš sa, drahý, že každý deň, keď sa vraciaš z práce, pýtaš sa ma: ‘Čo si, do riti, robila celý deň?’“
„Áno,“ odpovedal muž neisto.

„Tak dnes ……….. som nerobila nič!“

Posted under: Všetky vtipy o láske

Comments are closed.